Kontakta Rosa Bussarna

Kontaktuppgifter

Rosa Bussarna
Hagagatan 5
113 48 Stockholm
Sweden

info@rosabussarna.com

+46 (0)8 673 25 20

Org.nummer: 556275-3284

Vi som jobbar på Rosa Bussarna

Anders_Eriksson

Anders Eriksson

Telefon: +46 (0) 8 673 25 20
anders@rosabussarna.com
Eddie_Gustin

Eddie Gustin

Telefon: +46 (0)8 32 18 02
eddie@rosabussarna.com
Sofia_Gunillasson

Sofia Gunillasson

Telefon: +46 (0)8 673 25 20
sofia@rosabussarna.com
Raquel_Alinea

Raquel Alinea

Telefon: +46 (0)8 31 13 55
raquel@rosabussarna.com
Jerry_Olovsson

Jerry Olovsson

Telefon: +46 (0)8 30 86 02
jerry@rosabussarna.com
Kjell_Winlof

Kjell Winlöf

Telefon: +46 (0)23 654 44
kjell@rosabussarna.com
Helene_Oskarsson

Helené Oskarsson

Telefon:
helene@rosabussarna.com
Goran_Karlsson

Göran Karlsson

Telefon:
goranontour@hotmail.com
Marco_Alarcon

Marco Alarcon

Telefon:

Betalning

Samtliga resor betalas genom att sätta in/för över pengar till:

Bankgiro: 225-9885
Adressera till: Anders Eriksson Travel AB

Swish: 1230563675

För betalningar från utlandet gäller följande:

Bankens namn: SEB
Adress: Sjögatan, 851 04 Sundsvall

Swiftkod: ESSESESS
IBANnr: se755 000 000 005 382 100 4533

Kontohavare: Anders Eriksson Travel AB 
Adress: Torrsjö 110, 862 95 Njurunda, SWEDEN

Org.nummer: 556275-3284